Series
Ratings
11
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5