Movies
Ratings
119
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
ChronicleRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0