Series
Ratings
59
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Fate/strange FakeRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0- 마이턴Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Turn-A GundamRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5