Titles you rated
SignRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
The Miracle We MetRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 2.0
Rainbow Days!Rated ★ 0.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 1.0
Tawawa on MondayRated ★ 0.5- Please tell me! Galko chanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5