Movies
Ratings
56
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0