Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 5.0
- UsavichRated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0