Series
Ratings
179
Mercy for NoneRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
원피스 16기Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0- Street Man FighterRated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 4.5