Series
Ratings
59
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0