Movies
Ratings
1313
The Front LineRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0