Series
Ratings
13
The Haunting of Hill HouseRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0