Series
Ratings
58- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 0.5
Beautiful LifeRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5