Movies
Ratings
393
Another YearRated ★ 4.5
The PastRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
HopeRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 1.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 1.0