Series
Ratings
186
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5