Series
Ratings
349- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 5.0
He is BeautifulRated ★ 2.0- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Hometown LegendsRated ★ 4.5- My Lady Boss, My HeroRated ★ 5.0
- 내 친구 우비소년 2Rated ★ 5.0
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 5.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 1.5
- Korean Ghost StoriesRated ★ 5.0
- 와라! 편의점Rated ★ 2.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 5.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Marrying A MillionaireRated ★ 2.0