Series
Ratings
24
Band of BrothersRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 3.5