Series
Ratings
20
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5