Series
Ratings
65
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.5
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5