Series
Ratings
61
Winter SonataRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5