Movies
Ratings
237
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
The Angels ShareRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 0.5- Jakob the LiarRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0