Movies
Ratings
35
August RushRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0