Movies
Ratings
206
The Imitation GameRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0