Series
Ratings
38
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0