Movies
Ratings
173
SoulRated ★ 5.0
JoséeRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0