Series
Ratings
117
KingdomRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 1.0