Series
Ratings
938
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 3.0
Yawao to KatakoRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 5.0
Ice WorldRated ★ 3.0- A Sleeping ForestRated ★ 3.0
Trillion GameRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
HeavenRated ★ 4.0- Don't Forget MeRated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 0.5
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 1.0
Cinderella ComplexRated ★ 0.5
Kanojo to Kareshi no Akarui MiraiRated ★ 3.5
Sore wo Ai to MachigaerukaraRated ★ 3.0
Konkatsu 1000 KnockRated ★ 4.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 5.0