Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 5.0
Ultraman R/BRated ★ 5.0
Ultraman OrbRated ★ 4.0