Movies
Ratings
168
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Lemonade MouthRated ★ 5.0
Postman to HeavenRated ★ 4.0