Titles you rated
Hot FuzzRated ★ 4.5
The World's EndRated ★ 4.0
The Sparks BrothersRated ★ 4.5
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Infinity PoolRated ★ 4.0
ScannersRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 2.0
CrashRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.5
SpiderRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.5
CosmopolisRated ★ 3.0
Maps to the StarsRated ★ 3.0
Crimes of the FutureRated ★ 4.0