Series
Ratings
43
Girls Band CryRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- 와라! 편의점Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 3.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
MashleRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5