Series
Ratings
174
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0- 늦기 전에 어학연수 샬라샬라Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0
Sasaki and PeepsRated ★ 1.0