Titles you rated
Only for LoveRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Romance on the FarmRated ★ 3.5
CrushRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.0
Flourished PeonyRated ★ 4.5
The GloryRated ★ 4.5
Guardians of the DafengRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 5.0
The First FrostRated ★ 5.0
Perfect MatchRated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 5.0- Our beautiful SummerRated ★ 5.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 4.0
Butterflied LoverRated ★ 4.5
She and Her Perfect HusbandRated ★ 4.0
My BossRated ★ 3.0
Love Me, Love My VoiceRated ★ 4.0