Movies
Ratings
73
Project Hail MaryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The BeastRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5