Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Cursed in LoveRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
To the MoonRated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0