Series
Ratings
152
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0- AjinRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The PaperRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0