Series
Ratings
18
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.0
The Reluctant PreacherRated ★ 4.0
High School Girl Becomes a MonkRated ★ 5.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 1.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 5.0
Ultraman OmegaRated ★ 5.0
Light of My LionRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 3.5
Class of CheatersRated ★ 3.0
Incompetent TakaRated ★ 4.5- Kamen Rider ReviceRated ★ 4.5
Try KnightsRated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Ore no Bijyoka ga Tomaranai!?Rated ★ 4.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 5.0
WingmanRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Kimi to Yukite Saku: Shinsengumi SeishunrokuRated ★ 5.0