Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 와라! 편의점Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0- Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 2.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 2.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0