Movies
Ratings
790
Mystic RiverRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
Home for RentRated ★ 3.5- Cutting MomentsRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
The EelRated ★ 3.0- MännerpensionRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5