Series
Ratings
291
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0