Series
Ratings
79
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Chef's Table Season 1Rated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.0- DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0