Movies
Ratings
26
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5