Series
Ratings
128
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
EchoRated ★ 0.5
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Man In EuropeRated ★ 5.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Pokémon OriginsRated ★ 4.0
Pokémon the Series: XYZRated ★ 3.5- ポケットモンスター XY 最強メガシンカRated ★ 3.5
- Pokémon X and YRated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0