Series
Ratings
26
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0