Movies
Ratings
1285
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Weekend in TaipeiRated ★ 2.5
Red OneRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0