Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0