Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5