Movies
Ratings
244
The Remains of the DayRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5