Titles you rated
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Outer BanksRated ★ 2.5
Outer BanksRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.0
The KillingRated ★ 3.0
The KillingRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0