Series
Ratings
53
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0