Movies
Ratings
75
Life of PiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
- The ScamRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 3.0