Series
Ratings
122- 데스노트Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0